Kaçak etiketindeki yazılar gösterilmektedir.

Kurt Seyit ve Şura Dizisi Ne Kadar İzlendi?
Star’da dün akşam birinci bölümü yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisi tüm kişilerde yedi reyting alarak üçüncü olurken, AB’de ise on reyting alarak ikinci sırada yer aldı.

Kaçak 12. Bölüm Fragmanı (24 Aralık Salı)
Kaçak 12. bölümü ile 24 Aralık Salı günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kaçak 12. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kaçak 11. Bölüm Fragmanı (17 Aralık Salı)
Kaçak 11. bölümü ile 17 Aralık Salı günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kaçak 11. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kaçak 10. Bölüm Fragmanı (10 Aralık Salı)
Kaçak 10. bölümü ile 10 Aralık Salı günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kaçak 10. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kaçak 9. Bölüm Fragmanı (3 Aralık Salı)
Kaçak 9. bölümü ile 3 Aralık Salı günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kaçak 9. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kaçak 8. Bölüm Fragmanı (26 Kasım Salı)
Kaçak 8. bölümü ile 26 Kasım Salı günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kaçak 8. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kaçak 3. Bölüm Fragmanı (8 Ekim Salı)
Kaçak 3. bölümü ile 8 Ekim Salı günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kaçak 3. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kaçak 2. Bölüm Fragmanı (1 Ekim Salı)
Kaçak 2. bölümü ile 1 Ekim Salı günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Kaçak 2. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kaçak 1. Bölüm Fragmanı (24 Eylül Salı)
Kaçak 1. bölümü ile 24 Eylül Salı günü Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Kaçak 1. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kaçak Dizisi 24 Eylül Salı Günü Atv'de!
Kaçak, yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu’da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesini anlatıyor. Kaçak dizisinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören, Özlem Yılmaz, İnanç Konukçu, Hasan Küçükçetin, Selda Özer başrollerini paylaşıyor.

 1 2 İleri