Anasayfa » Dizi » Continuum Dizisinin İkinci Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu!


Lost Girl, yakında yayın hayatına girecek Primeval: New World ve Sinbad gibi dizileri kanalına katan Syfy, zamanda yolculuk yapan bir polisin hikayesini anlatan dizisi Continuum’un başlangıç tarihini açıkladı.

Syfy’ın zamanda yolculuk yapan polisiye dizisi Continuum, 14 Ocak 2013, Pazartesi günü saat 8’de televizyon ekranlarında olacak. Ayrıca Continuum’un ardından Being Human diziside saat 9’da üçüncü sezon ilk bölümüyle ekranlara gelecek.

Continuum 2. Sezon Onayını Aldı!

Continuum’da Kiera Cameron karakterini canlandıran Rachel Nichols, gelecekten günümüze gelen bir polisi canlandırıyor. Fanatik bir grup terörist 2077’de planlanan infazlarından kaçarak, günümüze yani 2012’e geri gelirler. Keira’da günümüze onlarla beraber ulaşır ve geleceği bu teröristlerden kurtarmaya çalışır.

Dizinin, canlı yayın olarak ilk iki sezonun haklarını elinde bulunduran Syfy ayrıca dizinin yan haklarını satın aldı. Televizyonda yayınlanacak olan sezon finalinden sonra Continuum’un Universal Studios Home Entertainment tarafından Dvdleri de satışa çıkarılacak.

benguak yazdı

Yorumlar

  1. yasin -

    dizinin akıbeti hakkında birşeyler söylerseniz sevinirim 2 sezonun yayınlanacagı açıklandı ama hiç bir yerde bulamıyorum şimdiden teşekkürler . . . 🙁

    • castiel -

      2. sezon başlangıcını nisan 2013’e ertelediler, tam net olarak bir tarih henüz açıklanmadı.

Yorum Alanı